THIS IS HERPETORAMA!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Η μοναδικη αξιοπιστη και ακρως ενημερωμενη σελιδα σχετικα με την διατηρηση των ερπετων και των αμφιβιων στην αιχμαλωσια.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Παλιος αλλα καινουργιος

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
emerald

emerald


Αριθμός μηνυμάτων : 70
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα/Γλυφαδα

Παλιος αλλα καινουργιος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Παλιος αλλα καινουργιος   Παλιος αλλα καινουργιος EmptyΠεμ Μαρ 11, 2010 9:35 am

καλωσοριζω το Μαριο γνωριμο και φιλο για πολλα χρονια στο περιεργο αυτο χωρο των φορουμ ανα την Ελλαδα!!!
η προσπαθεια του μπορει να φερει καλα πραγματα στο χωρο που βασικα εχουν ξεχαστει η ατονουν οπου αλλου.
γνωριζω προσωπικα καποια θεματα που εχει φερει σε περας μεσα στα χρονια και το βαθος της γνωσης που εχει και ψαχνεται ακομα αρκετα.
οντας πολλα χρονια συντονιστης σε 2 απο τα παλιοτερα και πλεον ανενεργα φορουμ της Ελλαδας εχω παρει τις αποστασεις μου απο τετοιες προσπαθειες που εδω και πολυ καιρο δε πειθουν με τις γνωσεις αλλα και το εμψυχο υλικο τους!!!
επισης πολυ δυσκολα μπορω να αποβαλλω καποια προτυπα του παρελθοντος αοφυ ασχολουμαι και θα ασχολουμαι πολλα χρονια με τα αγαπημενα φιδια μου και σε επιλεγμενα φορουμ του εξωτερικου μαζευοντας γνωσεις,ιδεες και πανω απ'ολα πολυ καλους φιλους!

ευελπιστω να ειναι καλη η προσπαθεια αυτη σα καινουργια και να μη ξεφυγει σε μονοπατια ασκοπα και χαλαρες κουβεντες που σκοπο εχουν τον αποπροσανατολισμο και την αποφυγη χρησιμων ιδεων.
φυσικα δε μπορει να ξεφυγει απο εμπορικο σκοπο και αυτη αφου το διαγγελμα αυτου του φορουμ απο μονο του παραπεμπει εκει,χωρις αυτο να ειναι λαθος για μενα(καποτε ηταν).

δε διεκδικω κατι εδω,απλα θελω να ειμαι ενα απλο μελος που ισως για αρκετο καιρο να παρακολουθω μονο χωρις να συμμετεχω αν δε γνωριζω κατι.

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!....σε ολους.

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2010
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Παλιος αλλα καινουργιος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παλιος αλλα καινουργιος   Παλιος αλλα καινουργιος EmptyΠεμ Μαρ 11, 2010 5:01 pm

Βασίλη καλωσόρισες.

Είνσι τιμή μου να έχει η κοινότητα ένα μέλος με δραστήριο χαρακτήρα και όρεξη να μοιραστεί μαζί μας γνώση.

Περιμένουμε όλοι να μας μεταφέρεις νέα και γνώση απο forums στα οποία είσαι μέλος και να μας δώσεις τα φώτα σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://herpetorama.omgforum.net
 
Παλιος αλλα καινουργιος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
THIS IS HERPETORAMA! :: Η ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥ HERPETORAMA :: ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ-
Μετάβαση σε: