THIS IS HERPETORAMA!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Η μοναδικη αξιοπιστη και ακρως ενημερωμενη σελιδα σχετικα με την διατηρηση των ερπετων και των αμφιβιων στην αιχμαλωσια.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΣΠΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lefteris i.f.c 13 1995




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2010

ΣΠΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΠΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ   ΣΠΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ EmptyΚυρ Σεπ 26, 2010 2:43 am

ΝΕΟ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΛΕΝΕ ΛΕΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΧΑΜΕΝΟ ΚΟΡΜΙ!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΕΙΜΑΙ 17 ΧΡΩΝΟΝ Κ ΕΙΜΑΙ ΜΑΘΗΤΗΣ ΕΔΩ ΜΙΑ 10ΑΙΤΙΑ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΒΡΕΙΣΚΟΜΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΟ ΓΙΑΤΗ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ ΜΟΟNΑΚΙΑ(ΤO ΦΕΓΓΕΡΙΚΙΑ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ) !!!!!!!!!!ΓΙΑ ΝΑ ΜΝ ΣΑΣ ΠΡΕΙΖΟ ΕΧΩ 2 IGUANES ΜΙΑ ΑΡΣΕΝΙΚΙΑ 7 ΜΙΝΟΝ Κ ΜΙΑ 3 ΜΙΝΟΝ Κ ΔΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΙ ΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΚΟΜΑ!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΣΕ ΠΜ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2010
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΠΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΠΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ   ΣΠΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ EmptyΚυρ Σεπ 26, 2010 2:00 pm

καλώς ήρθες Λευτέρη!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://herpetorama.omgforum.net
SPIROS

SPIROS


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΠΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΠΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ   ΣΠΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ EmptyΚυρ Σεπ 26, 2010 9:00 pm

έλα ρεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!χαχα κάλος όρισες!!!!!!!!!! βάλε και καμία φώτο να χαζέψουμε τα ζωάκια σου!!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lefteris i.f.c 13 1995




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2010

ΣΠΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΠΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ   ΣΠΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ EmptyΔευ Σεπ 27, 2010 7:10 pm

δν μπορω να στειλο εικονες στο pc δν ξερω γτ θα δω τι εχει κ 9α βαλωωω

καλως σας βρικα κιολας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΠΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
THIS IS HERPETORAMA! :: Η ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥ HERPETORAMA :: ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ-
Μετάβαση σε: